پرش لینک ها
اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی

اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی | ٪۹۹ اشتباهات در انتخاب ست مدیریتی

همانطور که میدانیم انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب می‌تواند راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند، ایجاد روابط با مشتریان بالقوه و قدردانی از مشتریان وفادار باشد. با این حال، اگر در انتخاب هدایای خود دقت نکنید، می توانید به راحتی پول خود را هدر دهید یا حتی به برند خود آسیب برسانید. با ما همراه باشید تا از مهمترین اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی آگاه شوید.

اشتباهات رایج در هدایای تبلیغاتی

در اینجا اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی و نحوه اجتناب از آنها ذکر شده است:

  1. عدم تعیین هدف:

اولین قدم در انتخاب هدایای تبلیغاتی، تعیین هدف شما از هدیه دادن است. می خواهید چه چیزی را به دست آورید؟ آیا می خواهید آگاهی از برند را افزایش دهید، سرنخ ایجاد کنید، یا از مشتریان وفادار قدردانی کنید؟ هنگامی که هدف خود را بدانید، می توانید هدایایی را انتخاب کنید که به شما در دستیابی به آن کمک کند.

  1. عدم توجه به مخاطب:

هدیه تبلیغاتی شما باید برای مخاطب هدف شما جذاب باشد. به سن، جنسیت، علایق و نیازهای آنها فکر کنید. به عنوان مثال، اگر مخاطب هدف شما افراد حرفه ای جوان هستند، ممکن است بخواهید هدایایی مانند خودکار، لیوان یا فلش مموری را در نظر بگیرید. اگر مخاطب هدف شما خانواده ها هستند، ممکن است بخواهید هدایایی مانند اسباب بازی، بازی یا لوازم جانبی را در نظر بگیرید.

  1. انتخاب هدایای بی کیفیت:

هدایای بی کیفیت فقط پول شما را هدر می دهند و برند شما را منفی جلوه می دهند. هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی، حتماً هدایایی با کیفیت بالا انتخاب کنید که بادوام و کاربردی باشند.

  1. در نظر نگرفتن بودجه:

ست تبلیغاتی می تواند از نظر قیمت از مقرون به صرفه تا گران قیمت باشد. مهم است که بودجه خود را تعیین کنید و هدایایی را انتخاب کنید که در محدوده قیمتی شما باشد.

  1. عدم خلاقیت:

هدایای تبلیغاتی شما باید برجسته شوند و به یاد ماندنی باشند. از انتخاب هدایای کلیشه ای یا خسته کننده خودداری کنید. در عوض، هدایایی را انتخاب کنید که خلاقانه و منحصر به فرد باشند.

اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی

  1. عدم برند سازی هدایا:

ست مدیریتی شما باید به وضوح برند شما را نشان دهد. این به معنای درج لوگو، نام یا شعار شما بر روی هدایا است.

  1. عدم ارائه فراخوان به اقدام:

هدایای تبلیغاتی شما باید یک فراخوان به اقدام داشته باشد. این به مخاطبان شما می گوید که شما می خواهید چه کاری انجام دهند، خواه بازدید از وب سایت شما، دنبال کردن شما در رسانه های اجتماعی یا استفاده از کد تخفیف باشد.

  1. عدم پیگیری:

پس از ارسال ست مدیریتی خود، مهم است که پیگیری کنید و ببینید چگونه عمل می کنند. این به شما کمک می کند تا کمپین های آینده خود را بهبود بخشید.

هدایای تبلیغاتی نقش زرین

با اجتناب از این اشتباهات رایج در انتخاب هدایای تبلیغاتی ، می توانید هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید که به شما در دستیابی به اهدافتان و ایجاد تأثیر مثبت بر برندتان کمک کند. نقش زرین یکی از بهترین و با کیفیت ترین شرکتها در چاپ هدیه تبلیغاتی است که این باعث شده مشتریان بسیاری به نقش زرین رجوع کنند و سفارش های خود را برای این امر ثبت کنند. نقش زرین همیشه از مواد درجه یک برای ساخت ست مدیریتی استفاده میکند. شما میتوانید از سایت بازدید کنید و بسته به نیاز خود سفارشتان را برای هدیه تبلیغاتی ثبت کنید.

پیام بگذارید